ČIŠTĚNÍ STUDNY - STUDNAŘSTVÍ PLZEŇ

 

 

P. Lässig Thámova 15, PLZEŇ 300 00 studny-studnarstvi@volny.cz

 

 

Čištění studní Plzeň, Klatovy, Domažlice

 

Stovky studní v plzeňském kraji díky firmě Studnařství Lässig Plzeň dávají svým majitelům opět čistou vodu. Čistá voda a čistá studna je pro firmu prací i koníčkem. Je krásné natočit z kohoutku průzračnou čistou vodu ze své vlastní studny. Kvalitní vyčištění studny je základem pro čerpání kvalitní vody.

 

Firmu Studnařství Petr Lässig si můžete zavolat vždy, když máte obavy, zda nepotřebuje Vaše studna vyčistit, dále také v případě, že potřebujete studnu vykopat a vyvložkovat a v neposlední řadě také v případě, že potřebujete osadit studnu čerpací technikou. Studnařství Lässig Plzeň působí v plzeňském kraji již 20 let, odvádí kvalitní a profesionální práci.

 

 

Tel: 603 579 828

 

 

 

 

Čištění studny

Základem každé studny je čistota a to proto, že kdybychom neměli studnu řádně čistou, nemohli bychom vodu v ní vůbec používat a to ani jako užitkovou, natož pitnou. K čištění studny bychom měli přistupovat především velmi zodpovědně, což znamená, najmout si na provedení této činnosti odbornou firmu. Pouze odborná firma je schopná nám zaručit, že bude studna vyčištěna tak, aby splňovala veškeré zákonem stanovené limity a my si mohli být jistí, že nám voda z ní neuškodí.
A, kdy že je potřeba provést kontrolu kvality vody ve Vaší studni?
Kontrolu kvality vody je nutné provést kdykoli, kdy je studna vystavena přírodním jevům, jako jsou záplavy apod. a také v případě, že jsme koupili nemovitost, jejíž součástí je studna a potřebujeme vědět, zda je její používání bezpečné atd.

čistá voda ze studny

 

Co by mělo čištění studny zahrnovat?

Profesionál zjistí v první řadě, jaký je technický stav naší studny, jak je na tom, její okolí, změří vnitřní plášť a hloubku a odebere nezbytný vzorek vody, který zkontroluje a určí, jak vysoké je znečištění vody a rozhodne, je-li nutná rekonstrukce studny. Je-li voda chemicky v pořádku a stav horní části studny vyhovuje, přistoupí odborník k čištění studny, což zahrnuje odmontování čerpacího zařízení a potrubí a vyčistí je, popřípadě vymění vadné díly. Jakmile je vše zkontrolováno a opraveno, přichází na řadu spuštění kalového čerpadla a odčerpání studny, při kterém je potřeba také opláchnout stěny. Jakmile je voda vyčerpána je potřeba zjistit, zda se ve studni nenachází plyny, což se vyzkouší zapálenou svíčkou, přičemž, zhasne-li, není ve studni dostatek kyslíku a rozhoří-li se, je zde více metanu. Po vyčištění stěn je nutno sestoupit na dno a vyndat ze studny všechny usazeniny a předměty a hlavně vyčistit prameny. Dále je nutno studnu desinfikovat a stěny skrápět dezinfekčním přípravkem. Je-li ve studni kontaminovaná voda, je nutno ji odčerpávat. Dezinfikovaná voda musí vždy protéci i potrubím. Mnozí studnaři pokládají na dno ještě přípravek na odkyselení vody a tím je napůl vypálený vápenec.

 

Pro vyčištění studny volejte PLZEŇ

 

 

Tel: 603 579 828

čistění studnístudnařství čistá voda

 

Čištění studní, studnařství Plzeň

 

 

Zjistili jste, že vaše voda už není, to co bývala?
Zakoupili jste novou nemovitost a nejste si jisti kvalitou vody, kterou čerpáte ze své studny?
Už ani nevíte, kdy jste studnu nechávali čistit?
Je vaše studna už poněkud sešlá věkem a žádá si vaši pozornost?

Je jistě spoustu dalších důvodů proč byste se měli zabývat kvalitou vody, kterou pijete.
Firma čištění studní Lassig Plzeň Vám může mnoho otázek zodpovědět a pomůže vám vrátit kvalitu vody na kterou jste byli zvyklí a kterou hledáte.

Domluvte si odborné vyčištění studny, vrtané studny, vrtu už na léto 2018.

studny kopané čištění

Firma studnařství Lässig pracuje pro Plzeň - Plzeňský region - Jihočeský region - Prahu a okolí

 

ubytování Plzeň

 

Ubytování Plzeň

 

Copyright čištění studny Plzeň P. Lässig 2018