SVOBODA - ELEKTRO

Cejl 76, 602 00 Brno
T.: 543 233 953, mobil: 777 631 024

e-mail:info@svobodaelektro.cz

Jednotný čas, průmyslové hodiny, školní zvonění, docházkový systém, přístupový systém, hlavní řídící mateční hodiny, spínací hodiny, digitální hodiny podružné s měřením teploty, digitální hodiny s příjmem DCF a měřením teploty, obchůzkové hodiny, sportovní časomíra, ukazatele skóre, stopky digitální i analogové do tělocvičen i bazénů, soumrakové spínače, vyvolávací zařízení VZ2.
Optooddělovače OP6.32UNI, Oddělovací relé OR1.1/230V.


Panely se zobrazením času a teploty pro plavecké bazény, vstupní halyPro zlepšení komfortu návštěvníků plaveckých bazénů a areálů vyrábíme různé panely se zobrazením času, data, teploty a popřípadě i s integrovanými stopkami (např. k tobogánu apod.).

Výběr správných zobrazovacích prvků záleží na podmínkách instalace.

Instalace uvnitř budovy (interiérové):
LED klasické sedmisegmentové. Každé číslo je supersvítivá LED sedmisegmentovka s přesnou kresbou čísla. Výška 57, 100 a 180mm. Barva červená, zelená nebo modrá. Vhodné jen do vnitřních prostor (ne na sluníčko).

Označení např.: Panel T°C LED100/2R+100/3M
xx/2= celé °C, xx/3= desetiny °C, R= rudá, Z= zelená, M= modrá

Čitelnost LED klasik:
57mm cca 17m
100mm cca 40m
180mm cca 70m.

Instalace mimo budovu (venkovní):
LED bodové displeje. Jedná se o číslovku poskládanou ze samostatných supersvítivých LED diod s velkým vyzařovacím úhlem. Velký vyzařovací úhel je velmi důležitý pro snadnou čitelnost ze stran! Tyto bodové LED displeje mohou být jednořadé nebo dvouřadé. Jednořadé mají výšku 80mm, číslice mají tenkou kresbu. Dvouřadé mají výšku 100mm a více (180, 250, 300, 450mm), číslice mají silnější kresbu (jsou tlustší). Barva červená, žlutá (ne 80b), zelená, modrá, oranžová, bílá. Vhodné do vnitřních i venkovních prostor.

Označení např. Panel T°C LED100b/3B+100b/3Z

xx/2= celé °C, xx/3= desetiny °C, R= rudá, Z= zelená, Ž= žlutá, M= modrá, O= oranžová, B= bílá
Čitelnost: 100mm cca 40m, 180mm cca 70m.


Pravidlo pro určení výšky číslovek: výška číslic v cm x 3 až 4 = čitelnost v metrech.


Obecně popis:

Teplota vzduchu + teplota vody. Teplota může být v celých °C i v desetinách °C.

Čas/teplota vzduchu (střídavě) + teplota vody. Čas bývá HH:MM střídavě s teplotou v celých °C.


Panel je kovový, určený do vnitřního (LED klasik) nebo venkovního (LED bodové) vlhkého prostředí do krytého bazénu (vyrábíme panely také do normálních prostor – vstupní haly apod.). Na panelu jsou dva řádky zobrazující teplotu vzduchu a vody. Displeje jsou LED na tmavém podkladu. Výška znaků 100÷180mm. Na horním řádku se zobrazuje trvale teplota vzduchu. Na dolním se zobrazuje trvale teplota vody. Teplota vzduchu i teplota vody je zobrazena v celých °C nebo v desetinách °C. Vedle horního řádku je piktogram zobrazující teplotu vzduchu, vedle dolního vody. Desetinné čárka a znak °C stejně jako ostatní piktogramy na panelu jsou z bílé samolepicí fólie. Při výpadku napájení se nic nezobrazuje, po obnovení napájení okamžitě zobrazí platné údaje. Krabička panelu je kovová (Al profily) černá nebo v barvě dle RAL. Nástřik práškovou metodou. Čelní strana je tvořena tmavým plexisklem s piktogramy. Napájení bezpečným napětím samostatným zdrojem, zdroj je součástí dodávky a ceny. Zdroj není určen do vlhkého prostředí. Montáž panelu na plocháčový rám (Zn+nástřik, je součástí dodávky), který se nejprve pověsí na stěnu.


Čidlo teploty vzduchu je umístěno v plastové krabičce na kabelu (standardní délka 3m) a je možno jej umístit do cca 100m.

Čidlo teploty vody bývá zalito do nerezové trubičky D=10mm tak, aby šlo vsadit do vsuvky v potrubí se závitem G3/4" (dodáme). Jiná konstrukce možná po dohodě. Kabel k čidlům je určen do vlhkého prostředí. Délka vedení k čidlu max.50m, u desetin °C je nutno sdělit délku vedení pro nastavení vstupních obvodů.Panel LED klasik 100
vzduch celé °C, voda desetiny °C
interiérový


BAZÉN DOMAŽLICE

Panel LED klasik 100
desetiny °C
interiérový


BAZÉN MOHELNICE

Panel LED 180b
vzduch celé °C, voda desetiny °C

exteriérový

Stopky s rekordem LED 100b
desetiny sekund
exteriérové

TATRALANDIA

Stopky s rekordem zobrazují jak právě naměřenou hodnotu, tak i nejlepší dosud dosažený čas. Každý údaj je na samostatném řádku, vše je v jednom panelu.

Teploměr TEPL–57/2 Z
vzduch celé °C, rozsah – 35°C ÷ +60°C

Teploměr TEPL–57/2
vzduch celé °C, rozsah – 35°C ÷ +60°C

ČAS EDHa57/6/2 a TEPLOTA –57/2/2Z

Panel ČAS/DATUM/TEPLOTA 57mm