hlavní strana
 profily hráčů
 tréninkové zápasy
 Matoušek-Veškrna
 škola tenisu
 vyplétání raket
 rozpis kurtů Hájek
 fotodokumentace
 

náměšťský   tenisák statistiky hráčů

  VEŠKRNA Květoslav  
  MATOUŠEK Ivo  
  DOHNAL Jiří  
  STRÁŽNICKÝ Miloš  
  KRÁTKÝ Karel  
  PAVELKA Jindřich  
  NEVRTAL Tomáš  
  ŠULER Marek  
  MLÁDEK Jindřich  
  PLUCEK Roman  
  HANULÍK Přemysl  
  SÁZAVSKÝ Aleš  
  ŠPELINA Petr  
  KRČÁL Alois  
  ŠVARC Martin  
  POLEHLA PETR  
  SMUTNÝ Martin  
  DITTRICH Slavomír  
  BRADÁČ Karel  
  ČADA Martin  
 
     diskuse a vzkazy
 
 nám.tenisák 2013
 nám.tenisák 2012
 nám.tenisák 2011
 nám.tenisák 2010
 nám.tenisák 2009
 nám.tenisák 2008
 nám.tenisák 2007
 nám.tenisák 2006
 pravidla tenisáku
 účastníci tenisáku
 komentáře
 historie pořadí
 
 
 
 Matoušek - ekonom
 Matoušek - blog
 
     
 design : Ivo Matoušek
 

 

 

 

 

              Výsledky 1.liga třebíčská TAL 2005
ZÁPASY Budějovice "A" EDU Třebíč "I" EDU Třebíč "II" BOPO Třebíč Náměšť n.Osl. Budějovice "B" Budějovice "C"
Mor.Budějovice "A"     1.liga 1:2 , 1:2 0:3 , 1:2 2:1 , 2:1 3:0 , 2:1 2:1 , 1:2 1:2 , 1:2
EDU Třebíč "I" 2:1 , 2:1

T

2:1 , 2:1 3:0 , 2:1 0:3 , 3:0 2:1 , 1:2 2:1 , 2:1
EDU Třebíč "II" 3:0 , 2:1 1:2 , 1:2

T

3:0 , 1:2 0:3 , 2:1 1:2 , 3:0 1:2 , 2:1
BOPO Třebíč 1:2 , 1:2 0:3 , 1:2 0:3 , 2:1

A

1:2 , 0:3

1:2 , 3:0 2:1 , 2:1
Náměšť n.Osl. 0:3 , 1:2 3:0 , 0:3 3:0 , 1:2

2:1 , 3:0

L

1:2 , 2:1 2:1 , 2:1
Mor.Budějovice "B" 1:2 , 2:1 1:2 , 2:1 2:1 , 0:3 2:1 , 0:3 2:1 , 1:2

_

3:0 , 1:2
Mor.Budějovice "C" 2:1 , 2:1 1:2 , 1:2 2:1 , 1:2 1:2 , 1:2 1:2 , 1:2 0:3 , 2:1

2005

 

   Konečná tabulka TAL 2005
1.

EDU Třebíč 1

12 10 2 22:14 22
2.

Náměšť n.O.

12 7 5 20:16 19
3. EDU Třebíč 2 12 6 6 19:17 18
4.

Budějovice B

12 6 6 18:18 18
5.

Budějovice A

12 5 7 17:19 17
6.

Bopo Třebíč

12 4 8 14:22 16
7.

Budějovice C

12 4 8 16:20 16

 

Matoušek  6

83,33 % 

Veškrna  5

100,00 % 

Bednář  7

14,28 % 

Špelina  2

 0,00 %

Nevrtal 2 1 1

50,00 %

 

 kolo     soupeři    1.dvojhra  2.dvojhra    čtyřhra
  1. Náměšť - BOPO Třebíč 2 : 1 Veškrna -             Nosek 6:4 , 6:3 Bednář - Kuna 1:6 , 1:6 Veškrna,Bednář -               Nosek,Kuna 6:2 , 3:6 , 7:6
  EDU "I" - EDU "II" 2 : 1 Mrázik - Svědiroh 7:5,3:6,4:6 Balko -                Puščák 5:7,6:4,4:2scr. Mrázik,Janík -                  Svědiroh,Chalupa 6:3,6:3
Budějovice "A" - Budějovice "B" 2 : 1 Čermák -             Spousta 6:3,6:0 Veverka -              Kubík 0:6,1:6 Čermák,Dočkal -                    Spousta,Kubík 6:3,5:7,7:5
  2. Budějovice "C" - Budějovice "A" 2 : 1 Švanda -             Veverka 6:1,6:2 Dolák - Čermák 1:6,0:6 Švanda,Chromý -               Dočkal,Čermák 2:6,6:4,7:5
  Budějovice "B" - Náměšť 2 : 1 Čiháček -          Matoušek 0:6,1:6 Kubík - Bednář 6:3,6:1 Spousta,Kubík -             Matoušek,Bednář 6:4,7:6
BOPO Třebíč - EDU "I" 0 : 3 Kuna - Mrázik 5:7,4:6 Smola - Janík 4:6,0:6 Kuna,Smola - Mrázik,Janík 1:6,4:6
  3. Budějovice "C" - Budějovice "B" 0 : 3 Dolák -              Spousta 2:6,6:3,5:7 Švanda - Kubík 6:7,4:6 Dolák,Chromý -             Spousta,Řiháček 7:5,4:6,2:6
  Budějovice "A" -       EDU "II" 0 : 3 Dočkal - Svědiroh 0:6,6:3,3:6 Veverka - Pernica 6:7,6:3,3:6 Dočkal,Veverka - Svědiroh,Pernica 4:6,4:6
EDU "I" - Náměšť 0 : 3 Mrázik - Matoušek 2:6,2:6 Janík - Veškrna 5:7,0:6 Mrázik,Janík - Matoušek,Veškrna 2:6,1:6
  4. Budějovice "B" -       EDU "I" 1 : 2 Spousta - Mrázik 1:6,0:6 Kubík - Janík 6:1,6:0 Spousta,Kubík - Mrázik,Janík 5:7,5:7
  BOPO Třebíč - Budějovice "A" 1 : 2 Nosek - Dočkal 7:6,6:3 Uhlíř - Veverka 1:6,5:7 Nosek,Uhlíř - Dočkal,Veverka 4:6,2:6
EDU "II" -       Budějovice "C" 1 : 2 Puščák - Dolák 6:7,6:0,6:0 Pernica - Švanda 2:6,0:6 Puščák,Pernica - Chromý,Švanda 1:6,0:6
  5. EDU "II" -       Budějovice "B" 1 : 2 Svědiroh - Čiháček 6:2,6:4 Chalupa - Kubík 5:7,3:6 Svědiroh,Pernica - Kubík,Spousta 5:7,4:6
  Budějovice "C" -   BOPO Třebíč 1 : 2 Dolák - Kuna 3:6,3:6 Švanda - Smola 3:6,2:6 Dolák,Chromý - Smola,Kuna 6:4,4:6,7:6
Budějovice "A" -Náměšť 3 : 0 Dočkal - Bednář 6:1,6:0 Veverka - Špelina 6:2,6:2 Dočkal,Veverka - Bednář,Špelina 6:1,6:3
  6. EDU "I" -         Budějovice "A" 2 : 1 Mrázik - Dočkal 6:2,6:4 Janík - Veverka 3:6,5:7 Mrázik,Janík - Dočkal,Veverka 6:2,6:2
  Náměšť -         Budějovice "C" 2 : 1 Matoušek - Dolák 6:1,6:1 Veškrna - Švanda 6:1,6:1 Matoušek,Veškrna - Dolák,Švanda 3:6,3:6
BOPO Třebíč - EDU "II" 0 : 3 Nosek - Svědiroh 4:6,3:6 Kuna - Puščák 1:6,6:3,0:6 Nosek,Kuna - Svědiroh,Puščák 6:3,3:6,3:6
  7. BOPO Třebíč - Budějovice "B" 1 : 2 Nosek - Čiháček 6:3,6:3 Kuna - Kubík 4:6,0:6 Nosek,Kuna - Kubík,Spousta 1:6,6:4,2:6
  EDU "II" -Náměšť 0 : 3 Svědiroh - Matoušek 4:6,4:6 Puščák - Veškrna 2:6,2:6 Svědiroh,Puščák - Matoušek,Veškrna 5:7,3:6
Budějovice "C" -       EDU "I" 1 : 2 Dolák - Mrázik 6:2,1:6,3:6 Švanda - Janík 6:3,5:7,6:4 Švanda,Chromý - Mrázik,Janík 4:6,2:6
  8. Budějovice "B" -Budějovice "A" 2 : 1 Čiháček - Dočkal 2:6,0:6 Kubík - Veverka 6:3,6:0 Kubík,Spousta - Dočkal,Veverka 6:3,6:1
  EDU "II" - EDU "I" 1 : 2 Svědiroh - Mrázik 6:2,6:3 Puščák - Balko 5:7,4:6 Svědiroh,Puščák - Mrázik,Janík 6:7,6:0,2:6
BOPO Třebíč - Náměšť 0 : 3 Kuna - Matoušek 1:6,1:6 Smola - Veškrna 3:6,2:6 Kuna,Smola - Matoušek,Veškrna 3:6,1:6
  9. Náměšť -         Budějovice "B" 2 : 1 Bednář - Spousta 6:3,6:3 Nevrtal - Čiháček 6:2,6:4 Bednář,Nevrtal - Spousta,Čiháček 4:6,5:7
  EDU "I" -BOPO Třebíč 2 : 1 Mrázik - Nosek 6:4,2:6,6:7 Janík - Kuna 6:4,6:0 Mrázik,Janík - Nosek,Kuna 6:4,6:1
  Budějovice "A" - Budějovice "C" 1 : 2 Sedlák - Dolák    
 10. Budějovice "B" - Budějovice "C" 1 : 2      
  EDU "II" -          Budějovice "A" 2 : 1      
  Náměšť - EDU "I" 0 : 3 Matoušek - Mrázik 6:7,1:6 Bednář - Janík 6:2,3:6,3:6     scr. pro hosty
 11. EDU "I" -Budějovice "B" 1 : 2 Mrázik - Čiháček 6:0,6:4 Janík - Kubík 2:6,3:6 Mrázik,Janík - Čiháček,Kubík 6:7,6:1,2:6
  Budějovice "A" -   BOPO Třebíč 2 : 1      
  Budějovice "C" -       EDU "II" 1 : 2      
 12. Budějovice "B" -       EDU "II" 0 : 3 Spousta - Svědiroh 2:6,4:6 Čiháček - Puščák 6:4,1:6,2:6 Spousta,Čiháček - Svědiroh,Puščák 4:6,3:6
  BOPO Třebíč - Budějovice "C" 2 : 1 Kuna - Dolák 5:7,6:4,6:1 Smola - Švanda 6:7,6:4,6:4 Kuna,Smola - Dolák,Švanda 1:6,4:6
  Náměšť - Budějovice "A" 1 : 2 Bednář - Sedlák 4:6,4:6 Nevrtal - Veverka 2:6,4:6 Bednář,Nevrtal - Sedlák,Veverka 6:3,6:4
13. Budějovice "A" -       EDU "I" 1 : 2 Sedlák - Mrázik 2:6,2:6 Čermák - Janík 6:1,7:5 Čermák,Dočkal - Mrázik,Janík 7:5,2:6,1:6
  Budějovice "C" -Náměšť 1 : 2      
  EDU "II" -BOPO Třebíč 1 : 2      
14. Budějovice "B" -   BOPO Třebíč 0 : 3      
  Náměšť - EDU "II" 1 : 2 Bednář - Pernica 1:6 , 2:6 Špelina - Kubica 2:6 , 3:6 Bednář,Špelina - Pernica,Kubica 9:8
  EDU "I" -         Budějovice "C" 2 : 1 Mrázik - Dolák 7:5,3:6,6:2 Janík - Švanda 7:5,6:3 Mrázik,Janík - Dolák,Švanda 6:3,5:7,6:7

 

 výsledky TAL 2015
 naše zápasy 2015
 soupiska mužstva
 
   1.liga 2014 TAL
   1.liga 2013 TAL
   1.liga 2012 TAL
   1.liga 2011 TAL
   1.liga 2010 TAL
    1.liga 2009 TAL
   1.liga 2008 TAL
    1.liga 2007 TAL
   1.liga 2006 TAL
   1.liga 2005 TAL
    1.liga 2004 TAL
    2.liga 2003 TAL
 

 

 účasti na turnajích

 přihlášení hráči
 

historie

 Matoušek-Veškrna 14
 Matoušek-Veškrna 13
 Matoušek-Veškrna 12
 Matoušek-Veškrna 11
 Matoušek-Veškrna 10
 Matoušek-Veškrna 09
 Matoušek-Veškrna 08
 Matoušek-Veškrna 07
 Matoušek-Veškrna 06
 Matoušek-Veškrna 05
 trenink 2014
 trenink 2010
 trenink 2009
 trenink 2007
 trenink 2006
 trénink 2005
 Klučov 2005/2006
 zima 2009/2010
 zima 2007/2008
 zima 2006/2007
 zima 2005/2006
 zima 2004/2005
 
náměšťská historie
starší články
   
 pravidla tenisu
hra bez rozhodčího