Sdružení řemesel
U Viaduktu 522, 252 29 Lety, okres Praha-západ
IČO: 66681057,  DIČ: CZ 7305232451

Kontakt:  mobil: 724 243 544, 721 034 066

 

Referenční stavby:

Střecha na klíč - RD Zaječice

 

Provádíme:

Krovy

Zajišťujeme dodávku a montáž veškerých druhů krovů dle požadavku zákazníka, včetně jejich  bednění a impregnace. Provádíme rekonstrukce krovů a stavby dřevěných chat. (zpět - provádíme)

Krytiny

Zajišťujeme dodávku a pokrytí veškerými druhy profilovaných krytin (Bramac, KM-Beta, Tondach, Mainl atd.) a plochých krytin (Cembrit, Alukryt, kanadských a amerických asfaltových šindelů ELK, GS, NBP atd.).   (zpět - provádíme)

Klempířské práce

Zajišťujeme dodávku a montáž střešních klempířských prvků, včetně okapů (pozink, titan-zinek, lakovaný hliník, měď, plast atd.).  (zpět - provádíme)

Montáž střešních oken

Zajišťujeme dodávku a montáž střešních oken Velux, Roto, Prima, Solara atd.  (zpět - provádíme)

Sádrokartonové příčky, podhledy a vestavby

Zajišťujeme dodávku a montáž sádrokartonových stropů, příček, předstěn a podhledů. (zpět - provádíme)

Dřevěné obklady

Zajišťujeme dodávku a montáž dřevěných obkladů, stěn a stropů, podkrovních místností a podbytí krovů a štítů. (zpět - provádíme)

Další

Dále provádíme šalování všech druhů schodišť (rovná i vřetenová), základů a věnců.

Zajišťujeme nákup stavebního materiálu a jeho dopravu. 

Působíme převážně v oblasti Praha - západ popř. v celé České republice. (zpět - provádíme)

Naše sdružení působí v oblasti stavebnictví již od roku 1995. Zaměřujeme se převážně na stavbu střech na klíč s půdními vestavbami. Spolupracujeme s několika stavebními firmami, kterým zajišťujeme subdodávky. Vždy se snažíme respektovat přání zákazníka a provádět práce v nejlepší kvalitě. Naše sdružení vlastní autorizaci na montáž střešních šindelů, každoročně se účastníme školení a seminářů u renomovaných výrobců a dovozců stavebních materiálů (např. Bramac, Velux, Rigips atd.), při kterých se seznamujeme s novými výrobky a technologickými požadavky těchto výrobců.  (zpět - provádíme)

Kontakt:

Mobil:
 
724 243 544
721 034 066
E-m@il: tesar.mrazek@volny.cz