TUNIS Tunisko

Tunisko

20. 02. 2007

Domů
bousten
hygiena
zkušenosti
fotky
počasí
telefon
češtiny
češtiny II
diskuze

 

330-666-943

 

Moje překlady programů ke stažení:

Ve volném čase se věnuji překladům programů z angličtiny. Do přeložení hry jsem se zatím nezkoušel pustit, ale někdy to možná zkusím. 11.1. jsem dokončil překlad Media Playeru Classic 6.4.8.7. A nyní je poslední verze 6.4.9.0. již zhruba rok ke stažení tady Koncem ledna vyšel můj překlad Media Playeru Classic 6.4.8.5. na CD magazínu

Oblíbené odkazy

Úvodem něco o Tunisu

 

bullet Hlavní stránka
bullet Blogoviny
bullet Rumunsko
bullet O Kanárských ostrovech
bullet Spolužáci z 3.ZDŠ Sokolov ročník 1980
bullet geowest geocoin
bullet Tunisko 2006
bullet Diskuze ke grafickým kartám
bullet www.geowest.cz
bullet Motoroly
bullet Red Dwarf
bullet Tuniská televize
bullet Tuniský rozhlas

Tato cestovka nás dovezla tam i zpátky,tak proč jí nepochválit.Všechno bylo O.K.Na jejích stránkách si můžete objednat katalogy do různých destinací - vše zdarma.

Tunis je země velkých kontrastů. Najdete tu drahé, lesknoucí se hotely a golfová hřiště hned vedle chudých, rozestavěných domků ve kterých se ovšem bydlí.Pro návštěvníky nabízí země úžasné možnosti. Chcete ležet u moře? Můžete! Chcete vidět starobylé Kartágo? Není nic jednoduššího! A co Sahara? Už jste jí navštívili? I tu můžete vidět. Stejně jako desítky dalších zajímavostí. Navíc zde můžete nakoupit spoustu krásných věciček, které jsou tak levné, že je vám až líto o ně nesmlouvat. Smlouvání.... Místní zábava, které zanedlouho propadne i nezkušený Evropan. Desítky minut dokáže prodavač vychvalovat svoje zboží a cena jde stále dolů. No nekupte to-když to bylo tak levné :-)

Spřátelené weby

Moje češtiny

Pravidelně aktualizované stránky věnované Africe.Získaly také na serveru iDnes ocenění TIP.

V rámci mezinárodní spolupráce tady mám také jeden slovenský web s tuniskou tematikou.Jeho autor je navíc malíř.Něco o jeho tvorbě najdete v dalších odkazech na jeho stránce.

Občas se věnuji překladům programů.Samozřejmě se dají celkem pohodlně ovládat i v angličtině,ale kdo překládá, ví jaký je to pocit,když se v programu začne objevovat vámi vytvořená čeština.Všechny češtiny jsou ke stažení zde a zde anebo na serveru Češtiny.nebo na serveru Slunečnice,nebo na serveru Gamestar.

 

 

 

Domů | boustenhygienazkušenostifotkypočasítelefončeštinyčeštiny IIdiskuze

Vytvořeno 03/2001.Poslední aktualizace ke dni 20. 02. 2007.IE 5.5 a Mozilla Firefox.Doplňky jsou z Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web