Turnaje Polná 2017

 

2017 - XVI.ročník turnaje

smíšených družstev 3+3-zrušen

(začátek od 9.00 hod.) - podrobnosti

-r.2002-13 družstev, vítěz Obaly Vysočina

-r.2003-8 družstev, vítěz Humpolec I

-r.2004-12 družstev, vítěz Pumpičky Praha

-r.2005-10 družstev, vítěz Obaly Vysočiny

-r.2006-9 družstev, vítěz Jupí Štoky

-r.2007-9 družstev, vítěz Polná

-r.2008-5 družstev, vítěz Polná

-r.2009-12 družstev, vítěz Polná

-r.2010-12 družstev, vítěz Déšť

-r.2011-12 družstev, vítěz Obaly Vysočina

-r.2012-9 družstev, vítěz MS Humpolec

-r.2013-10 družstev, vítěz Polná

-r.2014-13 družstev, vítěz Fešáci N.Veselí

-r.2015-9 družstev, vítěz Marná Snaha

-r.2016-8 družstev, vítěz Mokrý kozy

přihlásit tým

 
PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:
 
 
1.
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
   

 

2017 - XVII.ročník turnaje žen

zrušen

(začátek od 9.00 hod.) - podrobnosti

-r.2001-4 družstva, vítěz Žďár n/S

-r.2002-7 družstev, vítěz Pelhřimov

-r.2003-7 družstev, vítěz Žďár n/S

-r.2004-11 družstev, vítěz Křenovice

-r.2005-10 družstev, vítěz Obaly Vysočiny

-r.2006-7 družstev, vítěz Polná

-r.2007-9 družstev, vítěz Šlapanice

-r.2008-6 družstev, vítěz Hijeny Havl.Brod

-r.2009-9 družstev, vítěz Nový Jičín

-r.2010-12 družstev, vítěz Nový Jičín

-r.2011-14 družstev, vítěz Bedřichov

-r.2012-13 družstev, vítěz Směska Bedřichov

-r.2013-10 družstev, vítěz Česká Třebová

-r.2014-12 družstev, vítěz Směska Vysočiny

-r.2015-9 družstev, vítěz Sk Směska U3V

-r.2016-4 družstva, turnaj zrušen

přihlásit tým

 
PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:
 
 
1.
2. 
3.
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
   
 
 
 
 
 

 

2017 - XIV.ročník turnaje mužů

 

-r.2001-6 družstev, vítěz Jimramov

-r.2002-7 družstev, vítěz VC Brno

-r.2003-10 družstev, vítěz Žďár n/S

-r.2004-10 družstev, vítěz Komárov

-r.2005-12 družstev, vítěz Havl.Brod

-r.2006-9 družstev, vítěz Havl.Brod

-r.2007-14 družstev, vítěz Mor.Budějovice

-r.2008-x družstev, vítěz déšť

-r.2009-14 družstev, vítěz Hrotovice

-r.2010-15 družstev, vítěz Hrotovice

-r.2011-8 družstev, vítěz Židenice

-r.2012-8 družstev, vítěz Hrotovice

-r.2013-2 družstva, vítěz Polná

-r.2017-4 družstva, vítěz KOLDA TEAM ZLÍN

 

 

 

 

 
PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:
 
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
 

 

Sobota 26.8.2017 - XVI.ročník nohejbalového turnaje

EKO-KOBA Cup

(začátek od 9.00 hod.) - podrobnosti

-r.2002-15 dvojic, vítěz Goda-team

-r.2003-21 dvojic, vítěz Kolárka

-r.2004-15 dvojic, vítěz Goda-ABBA

-r.2005-17 dvojic, vítěz Condoři

-r.2006-9 dvojic, vítěz Goda-Kaplan

-r.2007-12 dvojic, vítěz Goda team

-r.2008-23 dvojic, vítěz CSKA Jihlava

-r.2009-15 dvojic, vítěz Amatéři

-r.2010-19 dvojic, vítěz Rossi Světlá n/S

-r.2011-20 dvojic, vítěz Amatéři

-r.2012-18 dvojic, vítěz Zruč n/S

-r.2013-17 dvojic, vítěz Zruč n/S

-r.2014-24 dvojic, vítěz Zruč n/S

-r.2015-19 dvojic, vítěz Hlinsko

-r.2016-15 dvojic, vítěz Účastníci zájezdu

-r.2017-10 dvojic, vítěz Jahody Jilem

přihlásit tým

NAVRCHOLU.cz