O nás 

Dovolte nám, vážení, abychom se představili. Jsme ryze české vydavatelství se sídlem v Ostravě. Naše kořeny sahají do minulého století, do roku 1998. Tím pádem jsou již některé naše tituly "stálicemi" na trhu 18. a 19. rok. 

Naší snahou je přinášet lidem radost, potěšení, zábavu, informace a inspiraci v kuchyni. Být dobrým společníkem doma, na cestách, na dovolených, na chatách, chalupách, prostě všude, kde si chcete odpočinout, trošičku zapojit mozek při luštění, nebo jen tak si vybrat recept pro svoje potěšení, pro radost druhým. S našimi tituly se pobavíte při luštění křížovek, osmisměrek, sudoku, přečtete si zajímavosti z různých oblastí, vyzkoušíte známé i neznámé recepty od našich čtenářů a dopisovatelů. A při tom všem si můžete zasoutěžit o různé ceny, jak finanční, tak věcné. V současné době vydáváme tituly Levné recepty a křížovky Klausovky, Levné recepty Speciál, Levné recepty Speciál – Mimořádné číslo, Recepty-peču, pečeš, pečeme a  Lušti a vyhraj speciál – Sudoku. Naše tituly se těší velkému zájmu stálých, ale i nových čtenářů, luštitelů, kuchařů i kuchařek všech věkových kategorii od mladých, až po ty dříve narozené.

Spolupracujeme s vámi, našimi čtenáři a dopisovateli, s renovovaným grafickým studiem, tiskneme v jedné z největších ostravských tiskáren a naše tituly jsou šířeny distribučními sítěmi v celé České republice i na Slovensku. To znamená, že nás najdete na novinových stancích, poštách, na benzínových čerpadlech, v obchodních centrech a na dalších prodejních místech. Připravujeme prodej našich titulů přes eshop.