Profil firmy


Čím se naše firma zabývá ?

Naše firma se zabývá především vývojem software na zakázku. V současné době naše hlavní úsilí směřuje na:

Naše nabídka není tímto uzavřená, software MetaStock (dále i MS) se dá využívat na sledování změn v podstatě libovolných veličin, má dostatek analytických nástrojů a hlavně možnost definovat vlastní uživatelské vzorce, je kompatibilní s MS Office - zde se nabízí možnost využití analytických nástrojů tabulkového procesoru Excel atd. Možnosti jistě posoudíte sami, ale pokud nebudete mít k dispozici data se kterými umí pracovat DownLoader příslušné verze, zůstane jen u Vašich nesplněných a nerealizovaných přání. Není to ale škoda tímto způsobem přicházet o cenné informace, které by jste jinak jistě dokázali využít a zhodnotit?

Proto Vám nabízíme pomoc - jsme ochotni na základě Vašeho požadavku na softwarovou aplikaci posoudit Vaše zadání, stanovit cenu a přitom se nemusíte obávat, že Vaše finanční možnosti na takovou objednávku nebudou stačit. Aktualizační utility pro MS podle Vašeho individuálního přání posoudíme zdarma a na základě těchto výsledků stanovíme cenu.

Tato nabídka naprogramování software přímo na zakázku z pohodlí Vaší kanceláře nebo domova není jedinou, zároveň nabízíme vedení účetnictví pro malé firmy a živnostníky (z technických důvodů je naše nabídka omezena na okres Kroměříž a jeho okolí).

Využijte našich služeb i v této oblasti a nenechávejte vše na poslední chvíli, přesvědčte se sami na sobě, že služby přes Internet mají budoucnost, protože Vám ušetří spoustu času, zbaví starostí a přispějí tak k Vaší finanční i celkové pohodě. Proto neváhejte a kontaktujte nás.

Na uvedeném kontaktu rádi přivítáme nápady, rady a dotazy ke kapitálovému trhu a přivítáme i spolupráci k uvedenému tématu, zejména k problematice technické a fundamentální analýzy CP a sázení Sportky a podobných her.

Nabízíme zde i výměnu zkušeností uživatelů programového produktu "MetaStock ®"

Pro začínající zájemce o technickou analýzu CP je zde možno směrovat veškeré dotazy včetně dotazů týkajících se programového vybavení a historických dat z BCPP.


Zpět do hlavního menu