VTR1000F

Úvodní stránka
Krátký popis
Tech-info
Galerie
Co vo ní napsali
Něco vo mně a na čem jezdím
Odkazy
Důvody proč dát přednost machně před babou

Všimli ste si toho, že tento nadpis je daleko menší než všecky vostatní?

To asi proto, že si nemyslím, že by to někoho moc zajímalo, ale nemám rád pozdější
reklamace vod nadrženech holek, takže tady to je:

Tech-Info:

Jméno: Petr
Příjmení: Moc složitý
Narozen: 29.10.1978
Kde: V Brně
Záruka: Nic moc
Výška: 1,87m - 1,90m ( bez bot - s botama )
Šířka: Proměnlivá
Délka: taky
Hmotnost: 81/83kg ( Suchá/Pohotovostní )
Velikost nohy: 10,5
Vlasy: krátký, tmavý

Trochu ze života:

    Narodil sem se v Brně, žiju tady a dál uvidíme. Základku sem zvládl, střední taky celkem ke svý spokojenosti a teď se třetím rokem snažím na VUT-FSi o něco světobornýho. Pracuju u otca ve firmě, díky čemuž ( a jemu ) si můžu užívat na machnách. A všici mi říkaj Wazi, to jenom pro úplnost.

- Mám rád: machny, hamburgry, ženský (v mojom věku +/-5let, to stačí), BloodHound Gang, Offspringy, Metallicu,  SouthPARK, PIVO(kdybych to napsal na první místo, tak bych vypadal jako alkoholik), komple, cestování, plavání, a hodně dalších věcí, který mě teď nenapadaj.

- Nemám rád: Buzny(když se mě snažej sbalit, jinak mě vůbec nevaděj), hodně politiků, komunisty, militantní feministky (amazonky), zažívací potíže, tvrdej alkohol v kombinaci s pivem a vínem (ničím ho všude, kde na něj narazím - zlozvyk), kruhový objezdy, nerozepnutelný podprdy, šprcky (kondomy), a asi ještě něco bude.

A abych nezapomněl, tak hodně často i:

Trochu ze života s machnama:

    Ty machny (tj. Motocykly)! Chytlo mě to v 14ti letech. To sem osedlával nádhernýho Siflouna (Simson S53), bílomodrýho, na kerýho sem vzápětí dokoupil za dva litry laděnej vejfuk Gianelli ( licence Arrows ), díky kerýmu točil 10tisíc ot/min, teda jenom na jedničku, ale co by člověk chtěl po objemu představující velkýho panáka. Jezdil sem na něm ve dne v noci ( v noci - lepší ), při teplotách od 35 do -20 stupňů celsiových a bavilo mě to čím dál tím víc. Ale 75km/h, no moc to není. Tak sem si pořídil za tři litry 30 let starou čízu, rozebral ju a teď ji raděj skládá známej, paněvadž sem se zhlídl v 10 let starý šunce stejný značky. To byla ale potvora, ve stovce se mi zadřel motor ( asi sem ju tolik neměl točit ) a jak začla brzdit tak mi málem nádrží urazila..., no nic, přežil sem. To mě štvalo, muselo sem něco rychlejšího, tři a půla. Drahá jak něco, ale po sponzorském daru od svého otce sem ji přece jen vlastnil. Nádherná to mašina ( opravdu MAŠINA ). Stříbrná, celokapotáž, tři kufry, laděný vejfuky, proště machna. Moc sem na ní nenajezdil. Otěcko se něj svezol a prohlásil, že na tom jezdit nebudu, že se nejspíš zabiju a prej dostanu půjčku na něco dražšího ( táta v tý době jezdil na Hondě Dominator, kterou sem mu tady zajížděl ). Málem sem si zlomil vaz, jak urputně sem kejval hlavou že JOOOOOO! Tak sem přišel z čista jasna k nový lásce ( s machnama je to samí jako s ženskejma, že? ), totiž k Hodně XL600V TransAlp. Úžasná, nádherná, dokonalá, prostě ONA! Zatímco na Siflounovi a Jawárně sem byl jen na slovensku, tak na této krásce sem to dotáh až do Francie, Švícarska, Rakouska, Dojčlandu, Slovenska, Itálie a Lichtenštajnu. Ideální partnerka na cesty. Dostala o zub větší pastorek a pak se dala dálnice do Prágu zvládat hodně rychle ( rychlost byla pořád někde 170-180km/h, pravda, někdy jen 160 ). Ale jak to již bejvá, 180  se zubama zakousnutejma do tachecu, nohy na zadních stupačkách, zrychlení ze 170 na 180, půlka věčnosti než člověk najde strmej kopec, hmm. Známej v tý době chtěl jet na dovolenou a to na machně. Neměl na machnu papíry a machnu. Co dělat? "Hele, mám doma nádhernou universální mašinku, ideální na zabouchnutí, ta tě nezabije...". Jo. Finance byly, sponzorský dary taky, ale do čeho jít? V tý době vylezla nová Šestka vod Hondy, nádherná to věc, ale přece jenom, byla to Šestka, stejnej objem jako Alp. Za úplně tu stejnou cenu byla  v tý době i VTRka. Tak to byl argument, ten motor, ty krásný linie, ta papučka vzadu (180ka). A stalo se.
 
 

Moja mašinka:

Takto vypadá, když přes zimu stojí v chodbě

    Je to pochopitelně VTR1000F - FireStorm. Včera sem do ní (05.02.2000) narval alarm s Pejdžrem, před tejdnem o tohoto data dostala cyklokompjůtr SigmaSport Targa (tachec proměřuje asi -5% ve 150km/h). Jinak mám na ní namontovaný laděný koncovky Sil-Motor, kerý zvedli špičku výkonu o 4oře (ze 107 na 111) a krouťák o 4N.m na konečných 100N.m. Taky přispěly ke pěknýmu průběhu obou těchto křivek. Nic jinýho sem s ní nedělal, ale možná ju trochu přetryskuju a uvidím. Tady si můžete prohlídnout fotku zas z jinýho pohledu mojho drahýho podvozku ( machny ( mašiny ( motocyklu ) ) ). A na závěr: seskenovaný grafy průběhu výkonu a krouťáku:

Výkon a krouťák na klice
Výkon a krouťák na zadním kole