DOPORUČUJEME...

Doporučujeme následující webové stránky, ale každou z jiného důvodu.

Na www.aj.cz najdete celou řadu cvičení, takže můžete studovat angličtinu kdykoli na to máte čas a naládu a navíc ještě vlastním tempem. Dále tam najdete i testy, takže se můžete dovědět, jak na tom ve skutečnosti jste.

www.gutenberg.net je dobrým zdrojem pro stažení materiálů ke čtení v angličtině

www.eslcafé.com Vás zavede do Davovy ESL Café, což je jedna z největších stránek na internetu, co se týče výuky angličtiny.

Ale ať už studujete angličtinu jakkoliv dlouho, je třeba ji využít ve skutečném životě. Proto jsme se snažili najít pro Vás ty stránky, které Vám toto umožní.

Na www.praguemonitor.com jsou články z Prahy a České republiky v angličtině. Neváhejte a přineste si do hodiny jakýkoliv článek, který Vás zaujme a o kterém byste chtěli na hodině diskutovat. Můžete se také zapsat na seznam lidí, kteří dostávají Prague Monitor, respektive takový výběr nejlepšího, každý den přímo do e-mailové schránky.

S www.expats.cz Vás zavedeme do anglicky mluvící komunity v Praze a zároveň je to i skvělý zdroj informací o zábavě, kulturních akcích a levném nábytku. Na těchto stránkách se můžete dozvědět o nadcházejících akcích, které se v Praze konají.

www.karaokeaddicts.com - Určitě není nic lepšího než naučit se anglicky díky hudbě, navíc s několika skleničkami v sobě, a mezi přáteli.

Toto je prozatím vše. Pokud o nějakých stránkách víte, které by měly být na našich, dejte nám vědet.

Design by: MishaWeb.com