NAŠE FILOZOFIE

Jazyková škola Watson´s School of English je jiná než všechny ostatní.

Založil jsem ji v lednu 2000 jako novou školu pro nové milénium. Zjistil jsem totiž, že vetšina jazykových škol v Praze nejsou ve skutečnosti žádné školy. Jsou to firmy, které prodávají jazykové kurzy. Jejich manažeři mají jen mizivou představu o tom, co se vlastně ve třídě děje, zaměstnávají učitele, aniž by věděli, jestli jsou kvalifikovaní, a nemají ani ponětí o tom, jestli studenti dělají nějaké pokroky.

Jazyková škola Watson´s School of English to vše nyní změní. Jako majitel a zároveň i hlavní učitel vím přesně o Vašich pokrocích při studiu angličtiny a jsem za ně i sám zodpovědný.

S výukou angličtiny mám víc než 10 let zkušeností, většinu v Praze, ale také v Bangkoku v Thajsku. Učil jsem jak předškolní děti a důchodce, tak i obchodníky a studenty, umělce a vědce, úplné začátečníky i ty, kteří mluví skoro jako rodilí mluvčí. Mám ještě samozřejmě hodně daleko k tomu, abych byl dokonalý učitel, ale je to den ode dne lepší.

Když zaměstnávám nové učitele, musí to být predevším lidé, kteří mluví jasně a zřetelně. Také trvám na tom, aby se alespoň trochu učili česky. Ti učitelé, kteří mluví jenom anglicky, nemají ani ponětí o tom, jak težké je se naučit cizí jazyk, nemohou pochopit, s jakým zmatkem se studenti na začátku studia potýkají.

Jestliže jste úplný začátečník a dal byste přednost českému učiteli angličtiny, je to samozřejmě možné, i když tuto variantu nedoporučujeme.

Naše metoda "Krok za krokem" Vám zajistí, že i když změníte svého učitele, zůstanete na stejné cestě k dokonalosti Vaší angličtiny.

Buďte tedy vítáni v jazykové škole Watson´s School of English. Doufám, že se brzy ve škole uvidíme.

W.W.

Design by: MishaWeb.com