FIREMNÍ KURZY ANGLIČTINY

Pokud jste natolik zaneprázdněni, že nemůžete docházet na hodiny do naší školy, nabízíme Vám možnost studovat přímo na Vašem pracovišti. Hodiny tak mohou víceméně probíhat podle Vašeho plánu. Určete si intenzitu, zaměření a termíny výuky a můžete začít třeba "už zítra". Na Vaše přání také vypracujeme individuální studijní plán, který vyjde maximálně vstříc Vašim potřebám. Vzdělání je možné odečíst z daní!

Individuální lekce angličtiny - "one to one"

 

Tento způsob výuky se týká především ředitelů firem a vyššího managementu. Největší výhodou těchto individuálních lekcí je to, že učitel může přijet přímo za Vámi do firmy a tím Vám ušetřit čas. Veškerý čas v hodině bude věnovat pouze Vám. Náplň kurzu bude uzpůsobena dle Vašich potřeb a přání. Celý kurz tak bude zcela ve Vaší režii. Nevýhodou těchto individuálních lekcí je poněkud vyšší cena.

Skupinové lekce angličtiny pro zaměstnance firmy

 

Jde o velice populární způsob, jak zlepšit kvalifikaci Vašich zaměstnanců. Mnozí, zejména ti mladší, si stěžují na nedostatek dalšího vzdělávání ve chvíli, kdy nastoupí do nového zaměstnání. Vzdělávání přímo na pracovišti je proto ideálním řešením a velkým lákadlem pro nově nastupující pracovníky. Ušetříte a také tím napomůžete k většímu stmelení kolektivu Vašich zaměstnanců. Počet studentů ve skupině by neměl být větší než 9. Další výhodou tohoto studia je to, že lekce mohou být zaměřeny přímo na oblast, ve které Vaše firma působí a vynaložená investice tak jistě Vaší firmě prospěje.

Intenzivní výuka angličtiny

 

Ne každý má možnost studovat pravidelně. Pokud Vy nebo Vaši zaměstnanci či kolegové často jezdíte na služební cesty do zahraničí, může Vám právě vyhovovat forma intenzivní výuky angličtiny. Také sezónně nebo projektově fungující firmy mohou využít období menšího vytížení k dalšímu vzdělávání svých zaměstnanců. Alespoň krátké intenzivní oživení jazyka by mělo být samozřejmostí před odjezdem na obchodní jednání, veletrh nebo jakoukoliv jinou cestu do zahraničí.

Specializované studium angličitiny

 

Při specializovaném studiu angličtiny je důraz kladen na určité téma, tj. Vaši profesi, obchodní angličtinu, jednání s klienty/partnery. Také obchodní korespondence nebo znalost základních účetních pojmů je nesmírně důležitá pro úspešné vybudování mezinárodních kontaktů. Nyní, před vstupem do Evropské unie, je správný čas pro osvojení si takovýchto znalostí. Může se jednat o přípravu na kongres, na jednání s novými zahraničními partnery/klienty apod. Největší výhodou specializovaného studia angličtiny je, že zbytečně neztrácíte čas s tím, co vlastně nepotřebujete.

Design by: MishaWeb.com