INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA ANGLIČTINY

Pokud jste natolik zaneprázdněni, že nemůžete docházet na hodiny do naší školy, nabízíme Vám možnost studovat přímo u Vás doma nebo ve Vaší kanceláři. Hodiny tak mohou víceméně probíhat podle Vašeho plánu. Určete si intenzitu, zameření a termíny výuky a můžete začít třeba "už zítra". Na Vaše přání také vypracujeme individuální studijní plán, který vyjde maximálně vstříc Vašim potřebám.

Individuální lekce angličtiny - "one to one" neboli "jeden na jednoho"

 

Největší výhodou těchto individuálních lekcí je, že učitel se celou dobu věnuje pouze Vám, náplň lekcí je více zameřena na to, co právě Vy potřebujete, samozřejmě i čas a místo výuky je jenom na Vás. Nevýhodou tohoto studia je poněkud vyšší cena.

   

Skupinové lekce angličtiny

 

Co takhle přizvat svou drahou polovičku, kamaráda nebo souseda? Ušetříte a navíc bude v hodině vetší zábava. Můžete poté společně psát domácí úkoly, připravovat se na další hodiny a konzultovat jeden s druhým nejrůznější problémy týkající se studia angličtiny.

   

Intenzivní výuka angličtiny

 

Chystáte se na služební cestu do zahraničí, potřebujete se připravit na zkoušku či pohovor vedený v angličtině a získat tak místo u prestižní zahraniční společnosti? Tak právě pro Vás je určen intenzivní kurz angličtiny. Náplň kurzu bude zcela uzpůsobena Vašim potřebám, samozřejmě i čas a místo výuky.

   

Specializované studium angličtiny

 

Ve specializovaném kurzu angličtiny je náplní určitá oblast, a to buď týkající se Vašeho zaměstnání či Vašich koníčků. Takto se můžete dobře připravit na různé zkoušky nebo obchodní jednání. Tento kurz je určen především pro pokročilé studenty.

Design by: MishaWeb.com