Vítám Vás na svých stránkách. Jsou určeny všem těm, co v životě hledají něco víc, než smyslnost  fyzického těla a požitků z něj vyplívající. Život sahá dále za hranice viditelnosti smyslů lidského těla. Toto se nám snaží sdělit různé nauky, které jsou zatím lidské vědě neznámé, protože tyto vyšší světy rozum nemůže pochopit. Jednou z těchto nauk je vědění    o energii REIKI,( popis kursů) která prochází vesmírem a člověk ji může přijímat a s její pomocí pomáhat ostatním lidem, rostlinám,  zvířatům a dalším silám zde na Zemi na jejich cestě stát se dokonalejšími.

 

Jak přijít k energii REIKI?

Velice jednoduše. Stačí se spojit s mistrem a on Vám vše potřebné osvětlí.  O mojí osobě, kontakt, objednání kursů. Naladění meridiánů musí provést mistr REIKI, nikdo jiný to nedokáže. Mistr k tomu má schopnosti, vědění a speciálního pomocníka , aby naladění bylo správné  pro každého člověka dle jeho vývoje.

 

Co obnáší moje další činnost, naleznete na další stránce.

 

Pro ty, samozřejmě nejen pro ně, které jsem nezaujal, tu mám ještě pár fotografií, které jsem na svých cestách přírodou udělal:
   fotografie z mých cest

 

Přeji Vám mnoho úspěchů na Vaší další cestě životy a n a s h l e d a n o u !

_: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 [CNW:Counter]

 Copyright©,
4. 1.  2012

http://www.volny.cz/zamira-klub/